Institucija: Įveskite instituciją

Viešumas

Sveiki ,
Kodėl pranešimai apie korupciją neskelbiami viešai ?
Noriu pranešti apie korupcija , bet noriu matyti savo pranešimą viešai .
Slėpti savo vardo ir pavardės neketinu , noriu pranešti motyvuotai ,
nurodyti priežastis , kodėl pareigūnai yra korumpuoti .
Taip pat būtų gerai , jei prie pranešimo skilties pranešėjas galėtų prisegti failą pvz. su korumpuoto pareigūno ( galimai ) suklastota pažyma ar kitus dokumentus įrodancius pranešimo esme.
Būtų gerai , kad pranešėjas turėtų galimybę pasirinkti - rodyti/nerodyti jo duomenis ir ar pranešimą rodyti/nerodyti viešai .


Klausia: Mindaugas
Sritis: Kita

Transparency International atsakymas:

Sveiki,

Dėkojame už Jūsų klausimus.

Svetainė www.skaidrumolinija.lt skirta sudaryti galimybę paprastai pranešti apie galimus biurokratizmo ir korupcijos atvejus. Pranešimus ir su tuo susijusius klausimus iš tiesų pateikiame viešai, tačiau prieš tai turime įsitikinti, kad jų turinys neprieštarauja svetainės taisyklėms. Nekeičiame pranešimų ar klausimų turinio, tačiau panaikiname pranešimuose ir klausimuose nurodomus asmenų vardus ir pavardes, juridinių asmenų pavadinimus, necenzūrinius žodžius. Taip stengiamės ne tik apsaugoti pačius pranešančius asmenis, bet ir neleisti svetainės naudoti galimam šmeižtui. Dėl šios priežasties gali užtrukti, kol asmens svetainėje paliktas pranešimas ar klausimas yra parodomas viešai - ypač, jeigu tuo metu svetainėje sulaukiame daug užklausų. 

Jeigu turite konkrečių įrodymų apie galimas korupcijos apraiškas,  praneškite apie tai ne tik mums, bet ir teisėsaugos institucijoms, kad jos galėtų pradėti tyrimą. Išsamų dažniau pasitaikančių institucijų sąrašą rasite čia: http://www.skaidrumolinija.lt/gaires/kurkreiptis/

Jeigu turėsite daugiau pastabų ir pasiūlymų dėl svetainės veikimo, lauksime jų, kad galėtume kartu padaryti šią svetainę patogesnę ir naudingesnę!

blog comments powered by Disqus