Naujienos

Paviešinome apibendrintus pranešimus apie galimus rinkimų tvarkos pažeidimus


Šį savaitgalį svetainėje www.skaidrumolinija.lt paviešinti pranešimai apie galimus rinkimų ir politinių kampanijų pažeidimus. Pranešimai parengti pagal iš Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nario gautus apibendrintus duomenis.

Pagrindiniame pranešimų žemėlapyje esančius pranešimus gali peržiūrėti visi svetainės lankytojai, o pasirinkus sritį “Rinkimai/politinė kampanijos”, galima peržiūrėti tik su rinkimais ir politinės kampanijomis susijusius žemėlapyje esančius pranešimus. Visi iš VRK gauti pranešimai pažymėti specialia žyma “Pranešimas įvestas pagal apibendrintus duomenis, gautus iš VRK” bei nurodoma data, kai tokį pranešimą gavo VRK.

Kviečiame visus aktyviai naudotis svetaine www.skaidrumolinija.lt - susidūrę su galimai neteisėta agitacija, balsų pirkimu ir kitokiais rinkimų arba politinės kampanijos pažeidimais, bet kokiais galimais korupcijos ar biurokratizmo atvejais, svetainėje galėsite ne tik tai paviešinti, bet ir sužinoti, kaip elgtis tokiais atvejais, kam ir kaip pranešti.

Primename, kad turėdami duomenų apie korupcijos ir biurokratizmo atvejus, visada turite apie tai pranešti teisėsaugos institucijoms. Turėdami duomenų apie galimus rinkimų įstatymų pažeidimus, kuo skubiau praneškite apie tai Vyriausiajai rinkimų komisijai arba Policijai.

Komentarai: Parašyk komentarą


Baigiamieji svetainės skaidrumolinija.lt darbai


Svetainės skaidrumolinija.lt darbai jau eina į pabaigą. Pradėjome svetainės testavimą ir atliekame paskutinius pataisymus. Balandžio mėnesį būsime pasiruošę startuoti!

Tikime, kad galimų korupcinių ir biurokratizmo pažeidimų virtualus žemėlapis padės mums ne tik spręsti individualias problemas, bet ir gerinti viešojo sektoriaus paslaugas.

Jei turite minčių, kaip patobulinti svetainę arba norite prisijungti prie mūsų komandos, padėsiančios atsakyti į vartotojams kylančius klausimus, susisiekite su mumis: rasyk@skaidrumolinija.lt

Komentarai: Parašyk komentarą